• 17 augustus 2022 04:56

UltraRenT

Run & Trail Events

Uitslag Pierewaai Trail 2022 (5 maart)

  • Home
  • Uitslag Pierewaai Trail 2022 (5 maart)
Uitslag 8e Pierewaai Trail Zaterdag 5 maart 2022  
45 km ULTRALOOP    
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Cornelis de Schipper Houten 4:07:28
2 Dirk Mors Heemskerk 4:08:42
3 Gerard van Lent Suomi 4:11:01
4 Mark Breed KAV Holland 4:14:36
5 Martin Breedijk Nederlandse Triathlonbond 4:32:20
6 Tom Endstra Santpoort-Zuid 5:23:24
7 Klaas Korf IJmuiden 5:27:48
8 Ruud Snoek Velsen-Zuid 5:38:58
9 Rene Schoen MarathonPlus 5:59:59
10 Rob Kuppens Best 6:24:42
11 Peter Mooij IJmuiden 6:36:54
12 Denise Schreurs Baarn 8:15:50
       
25 km Brederodeberg    
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Damon Nijland IJmuiden 2:14:11
2 Richard Pootjes Suomi 2:16:59
3 Thom Gaal Uitgeest 2:26:44
4 Jesper Dinkla IJmuiden 2:29:08
5 Joost Nelis AV Castricum 2:29:20
6 Noémi Baracska IJmuiden 2:39:05
7 Jolien Snellen Abcoude 2:43:23
8 Jurriaan Callenbach Driehuis Nh 2:43:28
9 Simen Hoving Santpoort-Zuid 2:59:57
10 Johan J R van Dijk Haarlem 3:11:09
11 Peter Admiraal Beverwijk 3:11:21
12 Daan Hommes Nieuwerkerk ad IJssel 3:11:30
13 Julia Romanova Almere 3:12:01
14 Michael Estl Hellevoetsluis 3:12:06
15 Ferry Willemsen Koog aan de Zaan 3:13:09
16 Laurence Fijma Koog aan de Zaan 3:13:14
17 Linda Stroo Broeksma Zaandijk 3:13:20
18 Daphina van Rhee Zandvoort 3:14:32
19 Jules Sillem Suomi 3:16:48
20 Saskia Groot Suomi 3:16:51
21 Lianne van ’t Ende Haarlem 3:19:03
22 Esther van den Berg Haarlem 3:19:06
23 Tamara Huis in t veld Heemskerk 3:41:06
24 Ton van den Berg avVN 3:41:10
25 Jan Bijl avVN 3:41:14
26 Eddy van der Geest Heemskerk 3:41:18
27 Erwin Kater Heemskerk 3:41:22
28 Sylvia Kater-Kerkhoff Heemskerk 3:41:26
29 Fred Vonk Almere 3:41:30
       
15 km Vogelmeer    
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rob Verduin Heemskerk 1:19:18
2 Ronald Kater Haarlem 1:19:28
3 Wim Castricum Heiloo 1:26:58
4 Richard Veerman Volendam 1:27:33
5 Tom Kroon Volendam 1:27:37
6 Daan Steijn Uitgeest 1:28:03
7 Wouter van Maaren Uitgeest 1:28:07
8 Jeroen van der Kris Haarlem 1:46:32
9 John Jonkhout Velsen-Zuid 1:52:55
10 Esther van Rijn Suomi 1:53:12
11 Erik Breems Suomi 1:53:17
12 Miranda Oosterbroek Bennebroek 2:00:55
13 Claudia Licht Haarlem 2:00:57
       
10 km Parnassia    
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Paul Kok Krommenie 55:19
2 Milan Navis Almere 1:00:37
3 Nienke Fischer Hardlopen.nl 1:09:41
4 Paul Fischer Haarlem 1:09:46
5 Marki van Bracht Kortehemmen 1:10:50
6 Mennootje Hollander ‘s-Gravenhage 1:10:53
7 Mark van der Sluijs Heerhugowaard 1:22:14
8 Marieke van Haaster Warmenhuizen 1:24:55
9 Thomas Cornelissens Nootdorp 1:25:05
10 Marjon Schouten Zandvoort 1:25:18
11 Ellen Schouten Zandvoort 1:25:20
12 Ruud Porck Santpoort-Noord 1:28:22
13 Yvonne Stoop Velserbroek 1:28:27
14 Nelie Groen Santpoort-Noord 1:28:33
15 Ans Bijl Velserbroek 1:28:39
16 Rob Bijl Velserbroek 1:28:42